RUSI

Një adoleshent 18 vjeçar, i akuzuar se vrarë motrën e tij, ka tentuar të arratiset nga gjykata.

I riu ka dashur të dalë nga kafazi i hekurt, duke tentuar që të ngjitet lart. Mirëpo, ai nuk ia doli, për shkak se policët e ndaluan të riun.

Pavarësisht se 18-vjeçari u përpoq të arratiset, nuk ia doli dot. Video u publikua nga mediat vendore ruse.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb