Tradita në Malin e Shenjtë të Tomorrit vazhdon.

Në malin e shenjtë të Tomorrit kanë marrë pjesë  besimtarë dhe qytetarë të shumtë.

Pothuajse qytetarë nga e gjithë bota nuk kanë munguar në festën në malin e Tomorrit, ku çdo besimtar lutet për  mirësi shëndet e paqe.

Ndërkohë nga policia janë marrë masa edhe për fluksin e lartë të qytetarëve.

Qytetarë nga e gjithë bota vijojnë traditën në malin e Tomorrit, besimtarët luten për mirësi, shëndet e paqe

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: