Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama teksa vizitoi një shkollë e kopësht të rindërtuar në Gosë të Rrogozhinës nuk i ka rezistuar sallës dhe topit të basketbollit.

Rama teksa inspektonte ambientet e reja mori një top basketbolli dhe shënoi kosh, kësaj radhë në Rrogozhinë.

Duket se kryeministri ngado që shkon lë pas një shenjë duke shënuar nga një kosh në çdo shkollë ku ka sallë apo fushë basketbolli.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb