Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë sot takime elektorale në Dibër. Këtë fakt e ka bërë të ditur përmes një video që ka publikuar në ‘Facebook’, ndërsa ka nxjerrë edhe pamje nga Rruga e Arbrit.

Sipas Ramës, edhe pak ngelen nga koha kur kjo ëndërr 100-vjeçare të bëhet realitet. Në video shihet tuneli i këtij aksi që ende është në ndërtim e sipër.

“Për Dibër nga Rruga e Arbërit😍
Edhe pak dhe ëndrra 100 vjeçare është realitet💪”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb