Kryeministri Edi Rama ka filluar këtë të premte me pamjet më të fundit nga kantieri i ndërtimit të Rrugës së Arbërit.

Rama thotë se Rruga e Arbërit është e realizuar deri më tani në 60% të projektit.

Po ashtu ai thotë se puna ende vijon me ritme të larta.

 

STATUSI EDI RAMA

MIRËMËNGJES ?

dhe me pamjet më të fundit të punës në RRUGËN E ARBËRIT, ku puna vijon me ritme të larta e deri sot është realizuar 60% e projektit, ju uroj një ditë të mbarë?

#DIBRAqëDUAM❤️

#ShqipëriaqëDuam??

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb