Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga punimet në Unazën e Madhe të Tiranës.

Me anë të një postimi në “Facebook”, Rama bën të ditur se në lotin 2 ka përfunduarndërtimi i nënkalimit në zonën e Astirit dhe ndërtimi i rrugëve paralele.

“🔴 Kantieri i Unazës së Madhe i Tiranës, papushim në punë👍

🚧👷‍♀️👉 Drejt përfundimit Galeria numër 5 në unazën perëndimore, në nyjën e Sheshit Shqiponja.

Në lotin 2 ka përfunduar edhe ndërtimi i nënkalimit në zonën e Astirit dhe ndërtimi i rrugëve paralele👷👷‍♀️”, shkruan Rama në Facebook.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb