Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij të “Facebook” pamje nga punimet në “Rrugën e Arbrit”.

Në mesazhin e tij, Rama thekson se vijon puna pa u ndalur drejt përfundimit të kësaj rruge, ndërsa thekson se aktualisht po punohet për shtresat asfaltike dhe hapjen e tunelit të Murrizit.

Mesazhi i Ramës:

Vijon pa u ndalur puna drejt përfundimit të RRUGËS SË ARBËRIT👷‍♀️🏗🛣
Po punohet për shtresat asfaltike dhe hapjen e Tunelit të Murrizit
#SkaKohëPërPushim 🏃‍♀️🏃🏻‍♂️

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb