Tullumbace, balona, çadra e kësaj radhe një shtatore. Të rinjtë e FRPD kanë improvizuar një shtatore të kryeministrit Edi Rama si ajo e ish-diktatorit Enver Hoxha. Ata e kanë vendosur mbi një bazament me mbishkrimin ‘Rilindja’ në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb