Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë një video, duke u shprehur se Edi Rama tregon në të sjellje kriminale.


Vasili shkruan se Rama nuk shkon dot në gjimnaze të Tiranës se ata janë dëmtuar nga tërmeti, por vetëm qesh e loz me topin e basketbollit.


Postimi i Petrit Vasilit:


Shqiperia digjet kryeministri krihet.(VIDEO).

Shkollat mu ne mes te Tiranes me rrezik shembje nga Sami Frasheri tek Emin Duraku. Kryeministri atje nuk shkon dot.

Kryeministri qesh e loz dhe ka sot vetem hallin e rrjetes se koshit te basketbollit te gjimnazi Ismail Qemali ne Tirane.

Kjo eshte sjellje kriminale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb