Kryeministri Edi Rama ka lëshuar një lumë me sulme ndaj opozitës, teksa sot në Kuvend diskutohet mbi projektin për portin e Durrësit.

Ndërkohë, pas reagimit të tij nga vendi, duke nxjerr dhe një foto të ministrave të kabinetit qeveritar Rama që hanin në restorantin luksoz të Nusret në Dubai, deputeti i PD-së, Dashnor Sula, i ka kërkuar llogari kryeministrit.

Ai i ka shkuar me disa letra pranë vendit me disa dokumente që kishin të bënin me portin e Durrësit, ndërkohë që në fund gjithçka duket se është sqaruar, pasi politikanët i dhanë dorën njëri-tjetrit.

Rama Dashi
Rama Dashi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb