Karabaku dhe Gallatasarai kanë zhvilluar një ndeshje miqësore ditën e sotme e cila u mbyll me barazimin 1-1.

Sulmuesi shqiptar, Redon Xhixha ka shkëlqyer sërish me ekipin e tij duke shënuar golin e barazimit.

Edhe pse është një ndeshje ku nuk i jep pikë ekipit, performanca dhe goli i tij shërbejnë për të marrë vëmendjen e trajnerit dhe pse jo në të ardhmen të jetë titullar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb