Rikthimet janë gjithmonë të bukura. I tillë ishte edhe ai i Timo Werner te Leipzig. Sulmuesi realizoi gol në ndeshjen që po luhet ndaj Koln, duke tundur rrjetën në minutën e 36-të.

Sulmuesi gjerman la Chelsean për t’ rikthyer te skuadra e Leipzig. Me këta të fundit, lojtari ka luajtur nga viti 2016 në vitin 2020. Rikthimi duket premtues, të patën për momentin. Më poshtë keni video.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: