Recete nga znj Eneida
Përbërësit

2 piadina
2 banane
100 gr çokollatë
3-4 lugë qumësht
1 lugë tahini
Pak tërshërë

Përgatitja
Piadinën e pjekim pak nga të dyja anët. Shkrijmë çokollatën me qumështin në banjo mari dhe shtojmë tahinin. Hapim piadinën, shtrojmë çokokremin, tërshërën dhe bananet. E rrotullojmë dhe e presim në feta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: