Finalja e Conference League u zhbllokua falë golit të Zaniolos në Air Albania, me Romën që po udhëheq 1-0 ndaj Feyenoord. Më shumë sesa gola, u vu re sjellja e Jose Mourinhos. Tekniku portugez i italianëve qetëson stolin, duke iu kërkuar që të mos festojnë, por të kthehen në vendin ku ishin. E çuditshme, apo jo?!

 

 

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb