Ronela Hajata nuk arrin te kaloje ne finalen e Eurovision.

Këtë të martë Eurovisioni u rikthye në ekranet tona me gjysmëfinalen e parë. Shqipëria, me këngëtaren Ronela Hajati hapi këtë natë të parë gjysmë finalen.

Me energjinë e saj, potencën vokale dhe ritmet e këngës ‘Sekret’, Ronela Hajati ndez skenën. Por kjo nuk ishte e mjaftueshme qe ajo te merrte votat e publikut per te shkuar ne finale.

Duartrokitjet e publikut në sallë ishin të shumta, megjithate ato nuk ndikuan per te shtusr votat per kengen shqiptare.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: