FUSHË-ARRËZ

Rrëshqitje dherash kanë ndodhur në disa fshatra të Bashkisë së Fushë-Arrëzit. BalkanWeb mëson se më problematikja ka ndodhur në Arst Milska, ku një masiv dheu ka rrëshqitur dhe rrezikon një banesë.

Mësohet se banesa është e Petrit Balajt, teksa dherat e inertet kanë shkuar deri ngjitur me banesë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb