Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka publikuar një video ku duket një kamion i rrëzuar tek Teatri i cili ishte duke hequr inertet.

Braimllari ironizon duke thënë se pasi dhunan qytetarë e artistë, tashmë po dhunohen vetë tek skena e krimit.

 

STATUSI NGA ENDRIT BRAIMLLARI

Dhunuan qytetaret dhe artistet, tani po dhunohen vet tek skena e krimit.
Shikoni si rrezohet kamioni tek Teatri Kombetar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb