SIBERI

Një rrufe goditi një makinë  teksa ishte në lëvizje në një autostradë gjatë një stuhie në Novosibirsk të Siberisë. Galina Ershova po drejtonte makinën përgjatë autostradës Berdskoye, ndërsa kamera e saj regjistroi një goditje të dyfishtë të rrufesë.

“Unë u verbova për një sekondë të ndarë, kapa timonin me një kontroll të vdekjes. Ndodhi kaq shpejt,” tha ajo. Kjo shkaktoi shumë frikë tek drejtuesja e mjetit.  Pas një kontrolli të mëtejshëm rezultoi se kishte marrë dëmtime në xhamat e saj, por fatmirësisht nuk kishte asnjë shqetësim në shëndetin e shoferes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: