Armando Sadiku protagonist. Sulmuesi shqiptar ka shënuar gol në ndeshjen që po luhet mes Cartagenas dhe Oviedos.

Lojtari shqiptar i Cartagenas i jep avantazhin skuadrës së tij, që në minutën e 10-të (0-2).

Për Armando Sadikun ky është goli i 3-të në këtë sezon në La Liga 2. Sulmuesi kuqezi ka luajtur më parë për Las Palmas, Bolivar, Malaga, Legia dhe Lugano.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: