Momente tensioni u regjistruan në minutën e 64-t, në duelin mes Serbisë dhe Zvicrës. Mitroviç pretendoi për një penallti, ndërkohë që protesta të ashpra erdhën nga stoli serb, teksa gjyqtari e konsideroi gjithçka të rregullt.

Loja u ndërpre për disa momente, ndërkohë që thuajse i gjithë stoli i Serbisë, hyri në fushë. Nuk munguan as provokimet ndaj Granit Xhakës, i cili nuk e kurseu kundërpërgjigjen, duke iu treguar organin gjenital, atyre që e provokuan. Pas disa minutash ndërprerje loja rifilloi normalisht.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: