Kunguj dhe asparag, këto janë disa nga dëshirat të tenistes Serena Ëilliams.

Duket që kampionia amerikane, e cila është shtatzënë në muajin e tetë, ka manifestuar dëshira për ushqime të cilat i fejuari duket se ja ka plotësuar në mes të natës.

Ai Alexis Ohanian, bashkë-themeluesi i platformës Reddit, ka dokumentuar me një video, momentin kur dilte nga një supermarket pas blerjes së perimeve.
(da.xha/BalkanWeb)

I was told there would be late-night cravings. ??? ???

A post shared by Alexis Ohanian ? (@alexisohanian) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: