Tirana zhvilloi një sezon fantastik. Bardheblutë fituan titullin e Abissnet Superiore.

Sot, lojtarët festuan pas humbjes 2-3 me Kukësin në Selman Stërmasi. Trofeu u ngrit lart nga kapiteni Hoxhallari, pas ceremonisë përkatëse.

Numri i të pranishërmve ishte i kënaqshëm, teksa prezent ishin edhe tifozët.Tirana do tentojë të përsërisë këtë sukses edhe në vitin e ardhshëm, me grupin që është tejet i fortë.

 

 

 

 

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb