SHBA-Një shi i rrëmbyeshëm dhe i shoqëruar me breshër ka goditur Denverin sot, duke mbuluar me akull të gjithë stadiumin e basketbollit të Coors Field dhe shumë lagje të qytetit. Kokrrat e breshrit të mëdha sa një top ping-pongu, kanë dëmtuar seriozisht dhjetëra makina.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: