Turistet në Myrtle Beach, në SHBA, kanë asistuar në një skenë të pabesueshme.

Një shqiponjë është ngritur nga plazhi me një delfin. Videoja është realizuar nga një turiste nga Tenessee.

Gruaja ishte në ballkon duke shijuar pamjen e mrekullueshme të oqeanit teksa ka parë shpendin që kishte marrë nën kthetrat e tij një delfin. Pamjet në web kanë marrë shumë komente.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb