Deputeti i PD Tritan Shehu, teksa ka dalë në foltoren e Kuvendit për të mbajtur fjalën e tij, është ndërprerë nga deputeti i PS Erion Braçe i cili fliste nga vendi.

Deputetët nuk i kanë kursyer disa shkëmbime batutash, teksa Shehu dëgjohet duke iu drejtuar Braçes: Ke nevojë për doktor zotëri? Patjetër, kur të dalim jashtë bisedojmë mos u mërzit, kur të dëshirosh, bisedojmë bashkë si doktor.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: