RUSI

Çatia e një stadiumi hokei në Shën Petersburg të Rusisë është shembur duke i marrë jetën një punëtori.

Videot që qarkullojnë në media tregojnë një pamje të frikshme se si në pak sekonda çatia u shemb e gjitha,

Ngjarja ka ndodhur në stadiumin e hokejt në SKK në Shën Petersburg dhe në një kohë kur ishte duke u çmontuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb