Një ndërtesë në New York është shembur mbrëmjen e së mërkurës.

Ngjarja ndodhi në Brooklyn, në rrugën 338 të gjykatës në lagjen Carroll Gardens, pak pas orës 16:30 (me orën lokale).

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Mësohet se ndërtesa në fjalë ishte një palestër, ndërkohë që nuk raportohet për persona të lëndruar.
“Daily Mail” ka publikuar pamje nga ndërtesa e shembur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: