LEZHA

Rruga Lezhë-Kallmet është shembur pjesërisht gjatë natës prej rrëshqitjes së dherave. Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se shembja ka ndodhur afër fshatit Rraboshtë.

Duket se një pjesë anësore e rrugës ka pësuar rrëshqitje dhe ajo momentalisht është izoluar dhe është pjesa është bërë e pakalueshme për mjetet.

Ndërkohë që dhe asfalti i aksit duket i degraduar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb