Një sherr masiv ka ndodhur këtë mesditë në Korçë.

Gazetarja Lorena Kodra sjell pamjet e përplajes massive të qytetarëve në redaksinë e “BalkanWeb”, ndërsa raporton se ngjarja është shënuar për shkak të radhëve të gjata të krijuar para një furre buke.

Siç shihet edhe në video, para furrës së bukës është krijuar një radhë e madhe, pas urdhrit të dhënë nga kryeministri Edi Rama për mbylljen e gjithçkaje gjatë kësaj fundjave, si masë parandaluese për përhapjen e COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb