Një sherr mes dy personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të qytetit të Lezhes.

Gazetarri Elidon Ndreka raporton për “Balkanweb” se për pasojë, njëri ka mbetur i dëmtuar dhe është dërguar në gjendje të rëndë ne Spitalin Rajonal të Lezhës.

Burime bëjnë me dije se policia ka shoqëruar një person në polici.

I dëmtuari ka fraktura të shumta në trup dhe dyshohet të jenë përdorur mjete të forta në sherr.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: