TIRANE

Banorja e re e Big Brither Vip Albania, Antoneta Koçi ka bërë gati valixhen për t’u larguar nga shtëpia më e ndjekur në Shqipëri. Debate që ka pasur me Luizin dhe Maestron kanë çuar Antonetën të marrë vendimin për t’u larguar.

Siç duket edhe nga videot ajo ka marrë valixhen për tu larguar. Pritet njoftimi zyrtar nga Vëllai i Madh për largimin e Antonetës nga shtëpia.

@luiz.ejlli21 #meluizin#viraltiktok2023#fitoreluanit🦁😂😂#viraltiktok2023💫🔥🌼🙈😜😳🙀💙#bigbrothervipalbania2023#jasht ♬ original sound – 👑Luiz_ejlli👑

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb