DURRËS

BalkanWeb siguron pamjet nga vendi ku ndodhi vrasja e Edmir Begu apo Ilir Kuçi me breshëri kallashnikovi.

Ngjarja ndodhi në lagjen nr.11 në Durrës, e cila cilësohet si periferike ndërkohë që aty ka mungesë ndriçimi.

Po ashtu autorët e vrasjes të favorizuar dhe nga moti i keq me shi të rrëmbyer kanë mundur të largohen, pavarësisht se të shumtë ishin dëshmitarët okularë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb