Të shumtë janë ata drejtues mjetesh që thyejnë rregullat e qarkullimit, siç është rasti në fjalë. Një shofer kamioni është filmuar teksa ecën në anën e kundërt të korsisë në autostradën “Ibrahim Rugova” në Kosovë.

Në një video të publikuar në mediat kosovare shihet se si kamioni lëviz me shpejtësi të madhe, duke vënë kështu në rrezik edhe drejtuesit e tjerë.

Për më tepër shihni videon e frikshme.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb