SHBA- Një video e shpërndarë në rrjetet sociale është bërë virale. Bëhet fjalë për një person, i cili ‘lufton’ me erën vetëm e vetëm për të arritur një qëllim; të vendosë diku në mal flamurin e stuhive.

Video në fjalë është publikuar nga CNN, ndërsa ngjarja është regjistruar në malin e Washingtonit, i cili është ‘pushtuar’ nga acari dhe bora.

‘Shihni se si shkencëtari lufton me erën me 100 milje në orë në malin e Uashingtonit” shkruan CNN në instagram. Personi rrëzohet disa herë, pasi era është shumë e fortë, por ai sërish nuk ndalet.

A post shared by CNN (@cnn) on


(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb