Këngëtari i famshëm The Weeknd ka shokuar, pas paraqitjes së tij në këngën e fundit të publikuar.

Në kripin e ri ai duket tërësisht i transformuar pas përdorimit të protetikëve botox.

Ai iu nënshtrua ndërhyrjeve në klinikën “Prosthetic Renaissance”, që publikoi imazhet e këngëtarit dhe format e skulpturave që u përdorën për të krijuar pamjen e tij.

Në nëntor, The Weeknd performoi dhe pranoi një çmim në AMA 2020 me fytyrën e tij të mbuluar me fasha.

Ai nuk bëri asnjë koment për daljen e tij të çuditshëm, edhe kur pranoi.

Duket se fashat e tij ishin të gjitha pjesë e ndërhyrjeve estetike që ai i ishte nënshtruar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb