Vazhdojnë operacionet e shpëtimit për shkak të uraganit Harvey, i cili ka shkaktuar në Texas përmbytje dhe disa viktima.


Mes tyre mund të ishte edhe ky djalë , i cili kishte mbetur në mes të lumit, nëse një person nuk do e kishte shpëtuar, përpara se të ndodhte më e keqja.


Duke u kapur pas litarit që i lëshuan, djali ka mundur të tërhiqet edhe me ndihmën e forcave të shpetimit dhe të policisë ka arritur të shpëtojë.
(da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: