Shtatë makina u përfshinë në aksident këtë të shtunë në aksin Elbasan-Tiranë.

Për pasojë dy persona një 50-vjeçar nga Skrapari dhe një 42-vjeçare nga Elbasani mbetën të plagosur.

Nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetari Fatmir Popja shihet se policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku edhe po bën të mundur lirimin e trafikut për shkak të bllokimit të qarkullimit të automjeteve si pasojë e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb