Një makinë është përfshirë nga zjarri në rrugën Tiranë-Elbasan.

Ngjarja është regjistruar pak çaste më parë. BalkanWeb ka siguruar pamjet ku shihet se si mjeti digjet, ndërsa ai është shkrumbuar totalisht.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ndodhen një makinë e shërbimit zjarrfikës, që bën të mundur shuarjen e flakëve. Aktualisht policia po vijon zbardhjen e ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: