Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila është njëkohësisht edhe drejtuese politike e PS në Tiranë, ka zbuluar një talent “të fshehur” të sajin.

Përmes një videoje të publikuar në “Instagram”, Spiropali na tregon se nuk është vetëm një politikane e zonja, por di mjaft mirë edhe të kërcejë.

Ajo shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, ku ka hequr kostumin politik dhe po kërcen mes disa të rinjve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elisa Spiropali (@elisa.spiropali)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb