Armando Broja është kthyer në një idhull të tifozë të Southampton dhe jo vetëm. Klubi i “shenjtorëve” nuk harron për asnjë moment të sjell detaje nga gjithçka rrethon Brojën, pjesë nga stërvitja e përditshme, nga ndeshjet zyrtare etj.

Së fundmi, në faqen zyrtare, klubi i Southampton ka publikuar një video shumë të bukur, ku shihet Broja duke luajtur “tenis” në një version të ri, me mbishkrimin: “Skena nga Australian Open”.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb