BERAT

Kanë nisur festimet e socialistëve në Berat që morën pesë mandate, duke ia rrëmbyer një LSI-së, ndërsa PD mori dy mandate. Gazetarja Eneida Petova raportoi për “BalkanWeb” se Ministri i Turizmit Blendi Klosi dhe mbështetësit e PS janë mbledhur para Pallatit të Kulturës në Berat me flamuj e thirrje fitoreje. Vetë Klosi ka hapur shampanjën duke festuar me mbështetësit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: