Mançester Sitit është ndalur në barazim në Premier Ligë pas 12 fitoreve radhazi. Ekipi i Guardiolës barazoi 1-1 në fushën e Sauthemptonit të Armando Brojës.

Sauthempton kaloi në avantazh me Uollker-Peters nëm pjesën e parë. Siti barazoi në pjesën e dytë me mbrojtësin Laport. Armando Broja luajti titullar nga fillimi deri në fund, ku ju mohua një gol për pozicion jashtë loje.

https://streamable.com/xlbxhi

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb