Recete nga znj Eneida
Përbërësit

800 gr mish pule
50 ml vaj ulliri
2 qepë në kubikë
80 ml verë e bardhë
80 gr bajame
500 gr kos
150 gr djathë kaçkavall
Majdanoz/nenexhik
Kripë/piper

Përgatitja në videon bashkangjitur

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb