Recete nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr trahana
4-5 kofsha pule
1 qepë
1 degë selino
1 karotë
Lëngun e 1 limoni
Kripë/piper të zi
Vaj ulliri

Pergatitja

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: