Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka surprizuar ditën e sotme një qytetare, teksa i ka dërguar një buqetë me lule në ditën e saj të lindjes.

Qytetarja e quajtur Drita është befasuar nga kjo surprizë, ndërsa në falënderimin e saj shprehet se Basha është një kryetar i njerëzve të thjeshtë dhe krha tyre.

Mesazhi i qytetares:

Sot me rrodhën lot gëzimi!
Në ditën e lindjes time mora mes shumë urimesh nga familjare e miq zemre, urimin më të veçantë, nga lideri i Partisë Demokratike Lulzim Basha !
Nuk ka fjalë,por një falenderim zemre për një kryetar që është i njerëzve të thjeshtë si unë dhe krah tyre!
Janë të bekuar ata që të njohin e punojnë me ty, sepse ti buron veç mirësi i dashur kryetar!
Me besimin në Zot,më 25 prill do të fitoje nga kjo mirësii e gjithë Shqipëria!
Falemnderit nga zemra kryetar!
🙏🙏🤝🤝✌✌

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb