Kreu i PD, Lulzim Basha është shfaqur ndryshe në rrugët e kryeqytetit duke takuar qytetarë të zakonshëm.

Këta të fundit nuk kanë hezituar dhe kanë kërkuar që të bëjnë foto me liderin demokrat.
‘Ta kemi kujtim’’,- thotë një prej qytetarëve.

Nga ana tjetër Basha shkruan se kemi një vend të mrekullueshëm, dhe Shqipëria meriton një qeveri më të mirë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb