(Recetë nga znj Eneida)
Përbërësit
1 petë sfoliatë
3 vezë
200 ml pana
1 konservë ton Premium
2 qepë të njoma
50 gr parmixhano Ghidetti
Majdanoz
Kripë/piper të zi
Përgatitja

Në një enë rrahim vezët me panën. Shtrojmë petën sfoliatë në një tavë dhe e shpojmë me pirun. Hedhim vezët dhe shtojmë tonin, qepët, majdanozin dhe parmixhanon. Pjekim për 40 minuta në 200 gradë.
(Vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb