Recete nga znj Eneida
Përbërësit

5 patëllxhanë mesatarë
6 lugë galetë
6 lugë djathë të grirë
250 ml salcë domatesh
10 feta proshutë
10 feta djathë guda
Vaj ulliri
Kripë/ Piper
Rigon

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb