Të tjera video dramatike vijojnë të publikohen nga Turqia, pas tërmetit katastrofik me magnitudë rreth 7 të shkallës rihet.

Video të publikuara nga qytetarët në rrjete sociale shfaqin rrugët e qytetit të mbushur më ujë, ndërkohë që autoritetet kompetente kanë lëshuar alarmin për një cunami tjetër të mundshëm.

Ndërsa një tjetër video tregon momentet e tmerrit brenda një marketi, ku shihet se nga goditja e fuqishme gjithçka rrëzohet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: