Tirana është tronditur pasditen e sotme nga një krim i rëndë në familje. Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se një person ka vrarë me armë zjarri vëllanë dhe kunatën e tij.

Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën Islam Alla, pranë Rrugës së Kavajës.

Ndërkohë që ende nuk ka asnjë njoftim zyrtar nga policia.

Për më tepër shihni pamjet nga vendi i ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: